Contact

Openingstijden kassa (0513) 61 94 94

Dinsdag t/m vrijdag van 14:00-18:00 uur en vanaf twee uur voor aanvang van een voorstelling.


Vragen over kaartverkoop buiten de openingstijden? Mail naar: receptie@posthuistheater.nl
Voor overige vragen kunt u mailen naar info@posthuistheater.nl

Adresgegevens
Fok 78, 8441 BR Heerenveen
Ingang: Achter de Kerk 2

Directie
Gerard Wolters
directie@posthuistheater.nl

Bedrijfsvoering
Aafje Dijkhuizen
info@posthuistheater.nl
0513 - 61 94 92

Huismeester
Tjalling de Vries
tjalling@posthuistheater.nl
0513 - 61 94 88

Kassa
Aafje van der Molen & Aukje Feenstra
receptie@posthuistheater.nl
0513 - 61 94 94

Programmering en marketing
Gerrie de Jong
gerrie@posthuistheater.nl
0513 - 61 94 93

PR en publiciteit
pr@posthuistheater.nl
Henk de Vries
henk@posthuistheater.nl
0513 - 61 94 95

Techniek
Eric Noorman
techniek@posthuistheater.nl
0513 - 61 94 96

Horeca
Regien Flapper & Aafje van der Molen
horeca@posthuistheater.nl
0513 - 61 94 94 / 06 55 88 37 71

Winkelmandje

U heeft geen voorstellingen in uw winkelmandje.

Er is iets misgegaan met het laden van dit evenement. Probeer het later nogmaals.