Contact

Openingstijden kassa (0513) 61 94 94

Regulier: dinsdag t/m vrijdag van 14:00-18:00 uur en vanaf twee uur voor aanvang van een voorstelling.
In de zomermaanden gelden afwijkende kassatijden (zie blok: Nieuws)

Adresgegevens
Fok 78, 8441 BR Heerenveen
Ingang: Achter de Kerk 2
(0513) 619494
receptie@posthuistheater.nl

Directie
Geert Dijkstra 
directie@posthuistheater.nl

Huismeester
Tjalling de Vries & Ria Wiersma
tjalling@posthuistheater.nl
0513 - 61 94 88

Kassa / Receptie
Aukje Feenstra & Aafje van der Molen
receptie@posthuistheater.nl
0513 - 61 94 94

Programmering / Marketing
Gerrie de Jong
gerrie@posthuistheater.nl
0513 - 61 94 93

PR en publiciteit
pr@posthuistheater.nl

Henk de Vries
henk@posthuistheater.nl
0513 - 61 94 95

Techniek
Eric Noorman
techniek@posthuistheater.nl
0513 - 61 94 96

Horeca
Regien Flapper & Aafje van der Molen
horeca@posthuistheater.nl
0513 - 61 94 94 / 06 55 88 37 71

Verhuur
Regien Flapper
regien@posthuistheater.nl
0513 - 61 94 94 / 06 55 88 37 71
 

Winkelmandje

U heeft geen voorstellingen in uw winkelmandje.

Er is iets misgegaan met het laden van dit evenement. Probeer het later nogmaals.