Stormram: Nieuwe Noordelijke Makers
Voorprogramma
Sander Juno & Redmer - Buitenspel
Van een mislukte goochelaar tot een megalomane countryzanger en van een influencer zonder invloed tot een pril theaterduo, ze hebben allemaal één verlangen: ertoe doen. Verwacht een avond vol scherpe, komische sketches en herkenbare situaties.
Sander Juno & Redmer ken je misschien van hun wekelijkse video’s op TikTok en Instagram, waar ze honderdduizenden kijkers bereiken. Met hun feilloze timing, absurdistische humor en natuurlijke chemie weten ze moeiteloos een breed publiek te raken.
Buitenpel is een coproductie van Schouwburg De Lawei en Sander Juno & Redmer. De voorstelling is deze zomer te zien op festival Simmerdeis en speelt begin volgend jaar in De Lawei.
Hoofdprogramma
Firma Frictie – I’ll Be Your Daddy
Vanuit het verlangen naar een kind maakten theatermakers (en dertigers) Stella, Lusanne en regisseur Luit Bakker deze nieuwe voorstelling. Met humor, elektronische beats en catchy nummers onderzoeken ze hun droombeelden en angsten, en verkennen ze vormen van ouderschap buiten het traditionele gezinsmodel.
Firma Frictie maakt schaamteloos tragikomisch theater voor locatie, festivals en de zaal. Vertrekkend vanuit persoonlijke worstelingen maken ze grote thema’s herkenbaar en dichtbij. In 2023 won het gezelschap de Drentse Cultuurprijs en werd het huisgezelschap van Theater De Tamboer in Hoogeveen.
