Ivgi&Greben

What we leave behind
do 18 mrt Meerdere tijdstippen
do 18 mrt

Over de voorstelling

In What we leave behind traceert Ivgi&Greben de sporen die we achterlaten en de echo’s van het verleden die in ons doorwerken. Zeven dansers bewegen tussen vooruitkijken en terugblikken, in een voortdurende dialoog tussen heden en verleden, kunst en leven.

Centraal staat een kleurrijk bouwsel van verf, opgebouwd uit het nagelaten werk van kunstschilder Ruven Levav, dat transformeert tot een schuilplaats en bron van nieuwe verbeelding. Vanuit deze plek ontvouwen zich persoonlijke acties en schilderachtige tableaus vol grote gevoelens en subtiele verbindingen.

Een indringende dansvoorstelling over nalatenschap, verbondenheid en het vermogen tot transformatie — over wat we meenemen, wat we achterlaten en hoe niets ooit volledig verdwijnt.

Credits

Idee en choreografie: Uri Ivgi, Johan Greben i.s.m. de dansers, Dramaturgie: Judith Schoneveld, Muziekcompositie: Tom Parkinson 

Wachtlijst

Wenslijstje

Toegevoegd:

Naar wenslijstje

Inschrijven voor onze nieuwsbrief